ACTIVSTAR

Přírodní produkty pro zdraví

V případě, že se zajímáte o přírodní wellness produkty, spolupracujeme dlouhodobě se slovenskou společností, se kterou máme jen ty nejlepší zkušenosti, o čemž svědčí mnoho spokojených zákazníků, mezi které patříme i my. 

Společnost Activstar dlouhodobě přináší na trh přírodní výživové produkty a zdravé potraviny, které pomáhají zlepšovat zdraví, metabolizmus a duševní výkon. Základní filozofií společnosti Activstar je návrat k základním hodnotám zdravé výživy.

V případě vašeho zájmu o registraci nebo spolupráci si vyplňte formulář kliknutím na tlačítko a my se vám ozveme.

 

Registrace       Vstup do eshopu

 

Společnost Activstar

Byla založena 20.8.2014 na Slovensku s vizí expanze do celého světa.

Zakladatel společnosti Ján Zvak přišel s vizí, dodat na trh jedinečné produkty vysoké kvality dostupné pro každého. Po 22 letých zkušenostech v oblasti přímého prodeje se rozhodl pro přímý prodej a pro nápoje z extraktů ve formě prášku.

  • v roce 2014 byl uveden na trh první produkt Activminerals, jak extrakty ve formě prášku, který svým jedinečným složením a chutí zaznamenal velký úspěch.
  • v roce 2015 byly uvedeny nové produkty z řady nápojů z extraktů, fltry na vodu a také kosmetika a přidali se první poradci do společnosti Activstar z více regionů Slovenska.
  • rok 2016 přinesl rekordní nárůst nových poradců a klientů a také v tomto roce společnost Activstar začala vyvážet produkty i mimo Slovensko. Přidali se nový poradci z Anglie, Irska, Rakouska, Česka a dalších zemí EU. Firma také uvedla na trh produkty na hubnutí a sypané čaje z extraktů, které okamžitě zaznamenaly velký úspěch u klientů a poradců.
  • v roce 2017 uvedla společnost Activstar na trh zdravé kávy s houbou reishi, cordyceps, shiitake a také kávu na hubnutí s garcinií a Macou. Koncem roku uvedla Activstar na trh další revoluční produkty a těmi byly spreje, na jejichž výrobě se podílel vědec Mgr Obert Bohuš PhD, jako nano spreje a spreje na klouby, energii, magnezium a na zpevnění vlasů. Zároveň tento rok společnost Activstar podporuje prodej i přes internet a franchisingový prodej. Do nového e-shopu, který získá každý poradce investuje nemalou finanční částku, ale poradci získávají e-shop, přes který se dá prodávat přímo z pohodlí domova a také budovat si odběratelskou síť klientů a poradců po celé Evropě.

V dnešní době přináší společnost Activstar na trh desítky produktů, jako extrakty ve formě prášku, ze kterých si pohodlně uděláte svůj nápoj nebo chutnou kávu. Více se o produktech dočtete na našich stránkách www.activstar.eu.

Společnost Activstar neustále inovuje své produkty a při této příležitosti jsme v roce 2017 otevřeli laboratoře na výrobu nových inovativních produktů, které postupně uvádíme na trh jako novinky v pravidelných intervalech.

Také Activstar posílá produkty již do 15 zemí. Založili jsme i vzdělávací program Activstar academy, kde vzděláváme naše poradce v jednotlivých oblastech.

Těšíme se z úspěchu každého poradce a spokojeného klienta.

0