EASY CLUB DAPP

Ethereum smart kontrakt generující zabezpečený zisk

Proměňte 1 ETH na 3,1 ETH

Proměňte 2 ETH na 6,2 ETH

Proměňte 3 ETH na 9,3 ETH

Easy Club (Ethereum Club) je decentralizovaný aplikační program DAPP. Všechny záznamy o tomto programu a jeho provozu mají otevřený zdroj a jsou uloženy na veřejném a decentralizovaném Blockchainu. Easy Club DAPP program je zapsán do Ethereového smart kontraktu a zapouzdřen v Ethereovém Blockchainu. Stejně jako Bitcoinu je zdrojový kód Easy Clubu otevřený a viditelný v komunitě světově uznávaných softwarových vývojářů Github, která má 40 milionů uživatelů.

Easy Club DAPP je nejpokročilejší decentralizovanou aplikací, kde můžete vydělávat ETH po dobu 310 dní při denní dividendě 1%.

Jelikož se jedná o decentralizovaný aplikační program (DAPP), nehrozí riziko změny pravidel, průběhu atd.. Decentralizace Easy Clubu je největším rozdílem oproti předchozím centralizovaným projektům. Decentralizované programy zapsané ve smart kontraktech jsou způsob, kterým se v roce 2020 vydat.

Načasování je velmi důležité. Easy Club funguje od konce roku 2019. Od ledna 2020 jsou členy Easy Clubu Japonsko, Čína, Malajsie. Soběstačný ekosystém se velmi rychle rozrůstá. Díky dobrému kontaktu z Malajsie se můžeme stát členy klubu také my !!! Z Evropy je součástí Clubu zatím jen pár lidí z Ukrajiny.

 

Jak se připojit

 1. Vytvoření kryptoměnové peněženky
 2. Zapojení do Easy Clubu
 3. Výběr zisku každý 10 den
 4. Vyšší zisky za doporučení

 

Stát se členem Easy Clubu je jednoduché. Zúčastnit se může kdokoli s Ethereovou cold wallet – Imtoken, Metamask nebo Trust wallet. Osobně používám Trust wallet. Trust Wallet je v hodnocení na 1. místě v kategorii Mobilní peněženka, recenzi si můžete přečíst na tomto odkazuNejsou potřeba zdlouhavé registrační metody jako je telefonní číslo, e-mailová adresa, jméno nebo ověřování KYC. Pozvánkou je adresa Ethereové cold wallet. Tato adresa peněženky představuje vše potřebné.

                  

 

Screen obrazovky třetí den. Při vkladu 1 ETH připsáno 0,03 ETH. Po 10 dnech zde bude 0,1 ETH, které je nutno vybrat. Je nutné vybírat nejpozději každý desátý den.

 

Denní dividendy ve výši 1% se automaticky přičítají do peněženky bez zásahu společnosti nebo kohokoliv jiného.
Jediné riziko je zaniknutí Ethereového Blockchainu nebo Etherea (to je samozřejmě nepravděpodobné).

V Easy Clubu pošlete ETH a výplata je rovněž v ETH. Může se zúčastnit každý a to pouze s 1 ETH. Cena se mění dle trhu, u všech kryptoměn se platí poplatek za převod. Na skutečnou cenu 1 ETH i s poplatkem si zadejte do Ethereum kalkulačky 1.11 a vyjde vám cena vaší investice.

 • Min. a max vstup je 1 ETH (je cesta, jak dát víc)
 • Výplata je 1% za den
  Příklad: 1 ETH x 1% = 0,01 ETH za den
 • Výplata v programu je možná 310 dní
  0,01 x 310 = 3,1 ETH

 

Kontrakt na Etherscanu

Link pro připojení – refferal link:  Referral link
(tento odkaz si celý někam zkopírujte a uložte pro další použití, dělá se to na chytrém telefonu (mobilu) vložením, o návody si můžete požádat.

Bonus navíc pro aktivní

10% ze zisku na klienta, nebo další peněženky
0,01 x 10% = 0,001 ETH

 • Příklad: 10 klientů nebo peněženek
  10 x 0,001 = 0,01 ETH / den
  0,01 x 30 dní = 0,3 ETH / měsíc
 • Příklad: 100 klientů nebo peněženek
  100 x 0,001 = 0,1 ETH / den
  0,1 x 30 dní = 3 ETH / měsíc
 • Příklad: 3000 klientů nebo peněženek
  3000 x 0,001 = 3 ETH / den
  3 x 30 dní = 90 ETH / měsíc

 

Pro zajímavost – první člověk z Asie o této příležitosti řekl v lednu 2020 jednomu člověku z Malajsie a jednomu člověku z Číny a nyní po 3 měsících má pod sebou cca 3500 členů Easy Clubu a podíl na zisku 3,5 ETH/den.

 

Pokud jste vážný zájemce (vážná zájemkyně) o tuto příležitost, umíte s kryptoměnami a věříte jim, dalším krokem je stažení návodů, postupů a informací, které obsahují pár základních úkonů, které potřebujete udělat. Všechny úkony se dělají v kryptoměnové peněžence na mobilním telefonu Android nebo na tabletu, případně v kryptoměnové peněžence Metamask, která je jako doplněk prohlížeče Google Chrome, Mozilla nebo Brave. Iphone decentralizované aplikace nepodporuje.

 

Disclaimer! Informace uváděné na webových stránkách neslouží jako individuální investiční doporučení ani analýza investiční příležitosti. Vyšší výnosy sebou mohou nést vyšší riziko, proto se vždy důkladně seznamte s možnými riziky.
 

Ethereum Kalkulačka ETH/CZK/USD/EUR/PLN

Níže naleznete kalkulačku (převodník) pro převod Etherea na národní měny jednotlivých států, můžete ji použít pro konverzi kurzu například mezi následujícími měnovými páry – ETH/CZK, ETH/USD, ETH/EUR a dalších více než 168 měn včetně České koruny. Upravovat čísla lze na obou stranách, například (ETH do CZK - CZK do ETH).

 

Kalkulačka pro konverzi Ethereum (ETH) do a z Česká koruna (CZK), Dolar (USD) nebo Euro (EUR), a další aktuální směnné kurzy Etherea v národních měnách.

0